Tips (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា

en: Trigger
km: គន្លឹះ
