Tips (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Arrow Color
ne: तीरको रङ
