Tips (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
