Tips (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Top
sl: Na vrhu

en: Theme
sl: Tema

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Position
sl: Položaj

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Content ID
sl: ID vsebine
