Tips (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
