Tips (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Top
sv: Överst

en: Icon
sv: Ikon

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Example
sv: Exempel

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Ajax
sv: AJAX

en: Timer
sv: Tidur

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Fixed
sv: Fast

en: Selector
sv: Väljare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Animation
sv: Animering

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll

en: Target
sv: Mål

en: Speed
sv: Hastighet

en: Click
sv: Klicka

en: Library
sv: Bibliotek
