Tips (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Position
te: స్థానం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
