Tips (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
