Tips (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Top
tr: En üst

en: Icon
tr: Simge

en: Theme
tr: Tema

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Example
tr: Örnek

en: Cache
tr: Önbellek

en: Position
tr: Konum

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Timer
tr: Zamanlayıcı

en: Delay
tr: Gecikme

en: Fixed
tr: Sabit

en: Selector
tr: Seçici

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Content ID
tr: İçerik ID

en: Target
tr: Hedef

en: Tips
tr: İpucu

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Tooltip
tr: Araç ipucu

en: Library
tr: Kütüphane
