Tips (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Top
uk: Зверху

en: Icon
uk: Іконка

en: Theme
uk: Тема

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Example
uk: Приклад

en: Cache
uk: Кеш

en: Position
uk: Позиція

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Timer
uk: Таймер

en: Delay
uk: Затримка

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Selector
uk: Вибір

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: Animation
uk: Анімація

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Shadow
uk: Тінь

en: Shadow Color
uk: Колір тіні

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Target
uk: Ціль

en: Speed
uk: Швидкість

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Hover
uk: Наведення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Tips
uk: Підказки

en: Click
uk: Клац

en: Tip
uk: Підказка

en: Trigger
uk: Тригер

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Library
uk: Бібліотека

en: Class Name
uk: Назва класу

en: Settings have been updated.
uk: Налаштування були успішно оновлені.

en: Icon Theme
uk: Тема значків
