Tips (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: edit
am: አስተካክል

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Position
am: ቦታ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
