Tips (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: edit
ast: editar

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
