Tips (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Top
be: Верх

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Cache
be: Кэш

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Content ID
be: ID змесціва

en: Trigger
be: Трыгер
