Tips (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Theme
bs: Tema

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Trigger
bs: Okidač
