Tips (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Icon
da: Ikon

en: Theme
da: Tema

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Example
da: Eksempel

en: Position
da: Placering

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Fixed
da: Fast

en: Selector
da: Vælger

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Content ID
da: Indholds-ID

en: Target
da: Mål

en: Speed
da: Hastighed

en: Tips
da: Gode råd

en: Library
da: Bibliotek

en: Interactive
da: Interaktiv
