Tips (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Top
eu: Goian

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Example
eu: Adibide

en: Position
eu: Kokapena

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Content ID
eu: Eduki IDa

en: Speed
eu: Abiadura

en: Click
eu: Klik

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Tooltip
eu: Argibidea
