Tips (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Top
hu: Teteje

en: Icon
hu: Ikon

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Example
hu: Példa

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Ajax
hu: AJAX

en: Timer
hu: Időzítő

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Animation
hu: Animáció

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Content ID
hu: Tartalomazonosító (Content ID)

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Target
hu: Cél

en: Speed
hu: Sebesség

en: Fixed Width
hu: Rögzített szélességű

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Tips
hu: Tippek

en: Click
hu: Kattintás

en: Tip
hu: Tipp

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: Library
hu: Könyvtár

en: library
hu: könyvtár
