Tips (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Cache
hy: Քեշ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Left
hy: Ձախ
