Tips (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Cache
ka: ქეში

en: Position
ka: პოციზია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
