Tips (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Theme
lv: Tēma

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Selector
lv: Selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Target
lv: Mērķis

en: Tips
lv: Padomi

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Library
lv: Bibliotēka
