Tips (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: ID
mr: आय डी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Position
mr: स्थान
