Tips (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
