Tips (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Trigger
af: Sneller

en: Library
af: Biblioteek
