Tips (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Timer
bo: དུས་ཚོད་བགྲང་བྱེད

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Left
bo: གཡོན

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད
