Tips (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Theme
et: Teema

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Cache
et: Vahemälu

en: Position
et: Asukoht

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Timer
et: Taimer

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Target
et: Siht

en: Tips
et: Näpunäited

en: Trigger
et: Lüliti
