Tips (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Theme
nl: Thema

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Position
nl: Positie

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fixed
nl: Vast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Animation
nl: Animatie

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Settings have been saved.
nl: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Target
nl: Doel

en: Speed
nl: Snelheid

en: Hover
nl: Zweven

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Click
nl: Klik

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Interactive
nl: Interactief
