Tips (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Cache
ps: پټياد

en: Position
ps: ځاى

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Target
ps: موخه
