Tips (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Top
ro: Sus

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Theme
ro: Temă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Position
ro: Poziţie

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Timer
ro: Cronometru

en: Fixed
ro: Fix

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Shadow
ro: Umbră

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: Target
ro: Ţintă

en: Tips
ro: Sfaturi

en: Trigger
ro: Declanşator
