Tips (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Icon
ur: آئیکن

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
