Tipsy (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: North
hr: Sjever

en: East
hr: Istok

en: South
hr: Jug

en: West
hr: Zapad

en: Options
hr: Opcije
