Tipsy (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: North
lt: Šiaurės

en: East
lt: Rytų

en: South
lt: Pietų

en: West
lt: Vakarų

en: Options
lt: Nustatymai
