Tipsy (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: North
my: မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: South
my: တောင်

en: West
my: အနောက်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
