Tipsy (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Focus
uk: Фокус

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: North
uk: Північний

en: East
uk: Схід

en: South
uk: Південь

en: West
uk: Захід

en: Options
uk: Опції

en: Configuration saved
uk: Конфігурація збережена

en: Hover
uk: Наведення

en: Invalid value
uk: Хибне значення
