Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Focus
da: Fokus

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: North
da: Nord

en: East
da: Øst

en: South
da: Syd

en: West
da: Vest

en: Options
da: Valg

en: Source
da: Kilde

en: Selector
da: Vælger
