Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: North
el: Βόρεια

en: East
el: Ανατολικά

en: South
el: Νότια

en: West
el: Δυτικά

en: Options
el: Επιλογές

en: Source
el: Πηγή
