Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Options
he: אפשרויות

en: Source
he: מקור

en: Selector
he: סלקטור
