Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Focus
ja: フォーカス

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: North
ja: 北

en: East
ja: 東

en: South
ja: 南

en: West
ja: 西

en: Options
ja: オプション

en: Source
ja: ソース

en: Selector
ja: セレクター

en: Configuration saved
ja: 変更は保存されました

en: Custom selectors
ja: カスタムセレクター
