Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Focus
kn: ಫೋಕಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: North
kn: ಉತ್ತರ

en: East
kn: ಪೂರ್ವ

en: South
kn: ದಕ್ಷಿಣ

en: West
kn: ಪಶ್ಚಿಮ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Source
kn: ಆಕರ
