Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: North
pl: północ

en: East
pl: wschodni

en: South
pl: południowy

en: West
pl: zachodni

en: Options
pl: Opcje

en: Source
pl: Źródło

en: Selector
pl: Selektor
