Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Focus
sv: Fokus

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: North
sv: Nord

en: East
sv: Öst

en: South
sv: Syd

en: West
sv: Väst

en: Options
sv: Alternativ

en: Source
sv: Källa

en: Selector
sv: Väljare

en: Configuration saved
sv: Konfiguration sparad
