Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: North
vi: Bắc

en: East
vi: Đông

en: South
vi: Nam

en: West
vi: Tây

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Source
vi: Nguồn
