Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Focus
id: Fokus

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Options
id: Opsi

en: Source
id: Sumber

en: Selector
id: Pemilih
