Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: North
is: Norður

en: East
is: Austur

en: South
is: Suður

en: West
is: Vestur

en: Options
is: Möguleikar
