Tipsy (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Focus
tr: Etkinleştirme

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: North
tr: Kuzey

en: East
tr: Doğu

en: South
tr: Güney

en: West
tr: Batı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Source
tr: Kaynak

en: Selector
tr: Seçici
