Titan (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: By
af: Deur

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
