Titan (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
