Titan (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Post new comment
bg: Нов коментар

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Status message
bg: Статус съобщение
