Titan (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: By
el: Από

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Post new comment
el: Υποβολή νέου σχολίου

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη
