Titan (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: By
ku: لەلایەن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
