Titan (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Post new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл бичих

en: Main menu
mn: Гол цэс
